Svadobné doplnky

Domov

Doplnky

Doplnky

Dotiahnite Váš deň D do dokonalosti s milými, vtipnými a originálnymi svadobnými doplnkami.

 

Drobnosti sú práve tie veci, vďaka ktorým môžete spraviť Vašu svadbu jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Ozdoby na auto

Každý okamih svadby sa pre vás stane nezabudnuteľným aj vďaka takýmto „maličkostiam”, ako je sprievod slávnostne ozdobených automobilov, ktorý vás po veľkom okamihu sprevádza od oltára na veľkolepú svadobnú hostinu.

 

Chceme vám pomôcť všetko doladiť do detailov a preto prinášame rozsiahly výber svadobných dekorácií z kvalitných materiálov nielen pre váš voz.


Svadobný salón Lamon Vám ponúkne všetky doplnky nutné k navodeniu tej správnej atmosféry. Vyzdobte dvoje vozidlá prvkami z náško e-shopu a nikto váš konvoj pri prejazde mestom zaručene neprehliadne.

Závoj, bolerko a dáždnik

Pokiaľ ste si už na svoju svadbu vybrali vysnívané dokonalé svadobné šaty, potrebujete k nim aj svadobný závoj, ktorý z vás urobí neoddeliteľnú a okúzlujúcu nevestu. Svadobný závoj nesmie chýbať, je akýmsi neodmysliteľným doplnkom svadobných šiat.

 

Holé ramená? Tetovanie? Zima? Na výber bolerka nemusíte mať vážny dôvod. Stačí, keď sa vám páči. Je to úžasný doplnok, ktorý dokáže pretvoriť vaše svadobné šaty na úplne nový model. Kožúšok či pelerínka vám pomôžu prežiť nepriazeň počasia pekne v teplúčku, štóla je zas klasický kúsok, ako sa cítiť decentne zahalená.

 

Ak prší alebo sa chcete len perfektne odfotiť, ponúkame vám na výber aj spomedzi svadobných dáždnikov.

Detské šaty do 5 rokov

Ponúkame vám na výber spomedzi detských šiat na vašu svadbu.